Pagina se încarcă

TOPUL ORAȘELOR ÎN PRESTAREA SERVICIILOR DE GOSPODĂRIE COMUNALĂ

Alimentare cu apă

  1. Ungheni
  2. Chișinău
  3. Ștefan Vodă
  4. Taraclia
  5. Anenii Noi
  6. Drochia
  7. Rîșcani
  8. Cahul
  9. Șoldănești
  10. Ocnița
  11. Fălești
  12. Căușeni
  13. Telenești
  14. Glodeni
  15. Strășeni
  16. Comrat
  17. Rezina
  18. Dondușeni
  19. Bălți
  20. Nisporeni
  21. Sîngerei
  22. Ialoveni
  23. Călărași
  24. Basarabeasca
  25. Edineț
  26. Criuleni
  27. Orhei
  28. Briceni
  29. Florești
  30. Soroca
  31. Cantemir
  32. Hîncești
  33. Leova
  34. Cimișlia

Canalizare și epurare

  1. Chișinău
  2. Călărași
  3. Drochia
  4. Telenești
  5. Edineț
  6. Fălești
  7. Bălți
  8. Cahul
  9. Ocnița
  10. Sîngerei
  11. Ungheni
  12. Ștefan Vodă
  13. Șoldănești
  14. Basarabeasca
  15. Anenii Noi
  16. Căușeni
  17. Strășeni
  18. Taraclia
  19. Nisporeni
  20. Glodeni
  21. Rîșcani
  22. Dondușeni
  23. Comrat
  24. Ialoveni
  25. Rezina
  26. Cantemir
  27. Hîncești
  28. Leova
  29. Cimișlia
  30. Criuleni
  31. Orhei
  32. Briceni
  33. Florești
  34. Soroca

Salubritate

  1. Ștefan Vodă
  2. Ungheni
  3. Orhei
  4. Chișinău
  5. Rezina
  6. Cahul
  7. Nisporeni
  8. Strășeni
  9. Ocnița
  10. Telenești
  11. Fălești
  12. Glodeni
  13. Ialoveni
  14. Comrat
  15. Edineț
  16. Căușeni
  17. Călărași
  18. Rîșcani
  19. Drochia
  20. Basarabeasca
  21. Sîngerei
  22. Taraclia
  23. Dondușeni
  24. Bălți
  25. Briceni
  26. Anenii Noi
  27. Florești
  28. Soroca
  29. Cantemir
  30. Hîncești
  31. Șoldănești
  32. Leova
  33. Cimișlia
  34. Criuleni

Iluminat public

  1. Bălți
  2. Fălești
  3. Strășeni
  4. Rezina
  5. Ștefan Vodă
  6. Călărași
  7. Orhei
  8. Ocnița
  9. Dondușeni
  10. Basarabeasca
  11. Nisporeni
  12. Drochia
  13. Rîșcani
  14. Comrat
  15. Ungheni
  16. Taraclia
  17. Glodeni
  18. Telenești
  19. Edineț
  20. Chișinău
  21. Ialoveni
  22. Sîngerei
  23. Căușeni
  24. Leova
  25. Cimișlia
  26. Criuleni
  27. Briceni
  28. Anenii Noi
  29. Florești
  30. Soroca
  31. Cahul
  32. Cantemir
  33. Hîncești
  34. Șoldănești

Transport local de persoane

  1. Cahul
  2. Taraclia
  3. Călărași
  4. Ocnița
  5. Chișinău
  6. Strășeni
  7. Ialoveni
  8. Nisporeni
  9. Ungheni
  10. Drochia
  11. Comrat
  12. Rezina
  13. Rîșcani
  14. Bălți
  15. Fălești
  16. Dondușeni
  17. Glodeni
  18. Edineț
  19. Ștefan Vodă
  20. Telenești
  21. Basarabeasca
  22. Sîngerei
  23. Anenii Noi
  24. Orhei
  25. Briceni
  26. Florești
  27. Soroca
  28. Cantemir
  29. Hîncești
  30. Șoldănești
  31. Căușeni
  32. Leova
  33. Cimișlia
  34. Criuleni